نتایج جستجو برای عبارت :

دوربین تحت سبکه هایکویژن مدل DS-2CD2385FWD-I

دوربین تحت سبکه هایکویژن مدل DS-2CD2385FWD-I
دارای تصویر 8 مگاپیکسلی
دارای قابلیت فشرده سازی با فرمت +H.265   
دارای دید در شب 30 متر
دارای مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و آب
برای دریافت لیست قیمت همکار اینجا کلیک کنید
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصول اینجا کلیک کنید
برای ارتباط با ما شماره های زیر تماس حاصل  فرمایید
44961099      44953076-78     66343712-15

دوربین مداربسته IPهایک ویژن مدل DS-2CD2385FWD-I
دارای لنز ثابت 6/4/8/2.8/12میلی متر
دارای دید در شب با طول 30 متر
قابلیت کم کردن نویز 
دارای حافظه جانبی 128 گیگ
برای دریافت لیست قیمت همکار اینجا کلیک کنید
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصول اینجا کلیک کنید
برای ارتباط با ما شماره های زیر تماس حاصل  فرمایید
44961099      44953076-78     66343712-15

سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود  مارکت 
کتاب جدید رضا امیرخانی هم چاپ شد. مدت‌ها منتظرش بودم. حتماً می‌خونمش...پ.ن: امیرخانی واسه من نویسنده‌ایه که شاید زیاد از قلمش خوشم نیاد ولی حس معتادگونه‌ای دارم به کتاباش. چون خاصه. چون صاحب سبکه. چون اگه یه صفحه کتابشو بذارن جلوت، بدون ذکر نام نویسنده، در لحظه می‌فهمی امیرخانی نوشته... و من از آدمای اورجینال با ایده‌های اورجینال خوشم میاد...
اونی که دارن حقشو ناحق میکنن
دوماه داره میدوئه باز اونا قویترن 
دیشب تا صب نخوابیده و از بی انصافی آدما شوکه اس و باورش نمیشه ذات آدم میتونه انقدر بد باشه
کیه؟؟کیه؟؟
مَنَم مَنَم مَن مَن
خلاصه که با ذکر خدایا جز تو کسی و ندارم حواست باشه یکمم سمت منو نگاه کن کفه ترازوی اینور سبکه سپردیمش دست خودش
دعا کنید برای عدم وجود اعتماد بنفس در وجود این جانب که بره بالا بلکه یه ذره کم بشه نا امیدیمون
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود و خرید از مارکت قیمت این بازی قفط 500 تومان است 
من مهندس عمرانم و تخصصم ساخت و سازه، اما بشر واقعا داره با ساخت و
ساز‌های بی‌رویه به محیط زیست ضربه می‌زنه. هر جا رو که می‌بینی، دارن
می‌کوبن و برج می‌سازن. اگه از بالا به شهر نگاه کنی، ساختمون‌ها مثل
مکعب‌هایی هستند که کنار هم چیده شدن. ما که یه خواب راحت نداریم، همه‌اش
تا میام بخوابم، این کارگر‌ها که ساختمون می‌سازن، با داد و بی‌داد
نمی‌زارن. قدمم هم سبکه، باور کنید هرجا می‌رم، دور و برش شروع می‌کنن به
ساخت و ساز!  فکر‌کنم حتی ا
اول باید بتونیم حقیقت رو بشناسیم تا تو  قدم بعدی بشه اهل حقیقت بشیم.تو احادیث وارد شده: حق سنگینه ولی گوارا و باطل سبکه ولی کشنده. حق رو بگین هر چند ضد خودتون باشه. صبور باشین در مورد حق اگه حتی تلخ باشه.پس معلوم می‌شه که پیروی از حق سخت هستش با اینکه کمال در اونه و رفتن در مسیر باطل آسونه ولی ادمو به بدبختی می‌کشونه. با حقیقت بودن مثل صعود به قله‌ بلنده که سخته ولی نتیجه‌ شیرینی داره.حق یعنی قطعى، ثابت و یقین و حقیقت یعنی راستى و درستی.حق چیز
دیشب وسط نوشتن پستم خوابم برد و صفحه گوشیم روشن مونده بود. زیاد اتفاق افتاده که وسط کار با گوشی بخوابم ولی هیچ‌وقت دیگه دستم نخورده به صفحه. خیلی مسالمت‌آمیز من و گوشیم باهم کنار اومدیم:دی. این‌دفعه پستم منتشر شده بود و واقعا خیلی تعجب کرده بودم. 
فاطمه اومد بهم گفت دیشب گوشیت آلارمش زنگ خورد و اومدم برات قطع کردمش. گفتم فاطمه امکان نداره من خوابم خیلی سبکه:)) گفت نمی‌دونم دیگه. تازه یه چیزی داشتی می‌نوشتی برات ذخیره رو زدم:)) گفتم لطف کردی و
امروز حمعه است و من طبق عادت همیشگیم برای خانواده ام کیک می پزم. پس از کلی سرچ خواستم که کیکی بپزم که کمی رژیمی باشه.
ولی همونطور که می دانید کیکهای بدون چربی مثل اسفنجی سبک و خوبن ولی کمی خشک هستند. یعنی به خاطر کره نداشتن توی دهان خوب آب نمی شن. بعد کلی جستجو کیکی رو پیدا کردم که مثل کیک اسفنجی سبکه ولی کمی کره هم داره. کیک شیفون
بار اول که درستش کردم اصلا نکته های دستورش را جدی نگرفتم و از قالب معمولی که وسطش خالی نبود استفاده کردم، پف کیکم خوا
تا حالا شده برید یه مغازه خرید کنید و فکر کنید  کارتتون اعتبار خوبی داره اما بعد از کارت  کشیدن پیام موجودی کافی نیست باعث خجالت و شرمندگی تون بشه، یه عده هم فکر می کنن کارشون تو دنیا خیلی درسته و حسابی وضعشون تو آخرت خوب خوبه، اما روز قیامت متوجه می شن حسابشون خالی خالیه، ترازوی اعمالشون سبکه و دستشون خالیه . این دنیا همه عین همند مثل کارت های شبیه هم ولی اعتبارشون از زمین تا آسمون فرقشه. دنیا محل جمع اعتبار برای آخرته و خیلی ها تازه بعد از م
صبح جمعه‌ست؛ برای امروز صبح، ساعت 9 بلیت داشتم که بیام اهواز؛ ولی الان سه هفته‌ست که تبعید شدم این‌جا! مامان داره ته‌چین مرغ درست می‌کنه به‌خاطر من؛ و بابا به‌خاطر غرهام که می‌گفتم :«آب شوره» داره فیلترهای دستگاه تصفیه رو عوض می‌کنه. هوای اهواز بهاری و سبکه. همون هوای خوش دم عید. همون خنکای لطیف و مهربون. ولی من؟ من سخت، زمستونم. 
 پست قبلی رو نگاه می‌کنم که 14 دی گذاشته بودم؛ فکر می‌کردم این اوج غم و مصیبته؛ که بود؛ ولی بعدش داستان هواپی
مصطفی مستور
این دومین کتابی بود که از مستور میخوندم. اولیش کتاب "حکایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه" بود که یه سری داستان کوتاه بود و اصلاً دوسش نداشتم. روی ماه خداوند را ببوس نسبت به اون خیلی بهتر بود، ولی خب بازم کتاب چندان خوبی نبود. 
راوی داستان شخصیه به اسم یونس که باید تا سه ماه دیگه دفاع کنه از تز دکتراش، تا بتونه با سایه عروسی کنه. البته دو ساله عقدن، ‌ولی هنوز عروسی نگرفتن. ( البته این چیزا مال قدیما بود دیگه، کتاب هم قدیمیه نسبتاً). اما ط
توی این مدتی که اومدیم اینجا، همسایه طبقه سوم، خیلیییی بسته های مختلف سفارش میده‌. کارتن های بزرگ اما سبک! 
معمولا هم خونه نیست و پستچی در خونه ما میاد و مامانم بسته هارو تحویل میگیره و من وقتی اون از سرکار میاد بسته به دست چندین پله میرم بالا و زنگ خونشونو میزنم، از خونشون صدا میاد ولی کسی در رو باز نمی‌کنه، دروغ چرا خیلی عصبی از حرکت زشتشونم ولی...
و بعد صبح ها وقتی که میخوام برم بیرون، اونم میخواد بره سرکار صداش میکنم و میگم بسته هاتون دست
بازهم یادآور میشم که این مطالب تجربه بنده هست و سعی و خطایی که انجام دادم نتیجه اش همین مطلبیه که مینویسم. البته شرایط تحریم و اینکه خیلی از آنتی ویروسهای رایگان بعد از نصب آپدیت نمیشن و همینطور فیلترینگ غلط که دسترسی رو از داخل ایران به خیلی از سایتها بستن همه اینها روی انتخاب و پیشنهاد من تاثیر داشته.بهترین فایروال رایگان:فعلا برای ویندوز 64 بیتی من فایروال Zone Alaram رو پیشنهاد میکنم.حتما تنظیم کنید که به صورت پیشفرض دسترسی به هیچ چیزی نده و ا
Amir Tataloo
Begoo Key
#AmirTataloo
بگو کِی 
بگو کی 
بگو کو 
کجاست
بگو تو دهنت بگو 
تقصیر من نی تقصیر توئه
کاری کردی بهت بد پیله کنه 
انقده میکنی تبلیغ خودتو
یهو پر سگ میشه دورت هی 
دلم پر سنگ ریزه شده حیف
پاهام انگار زنجیر شله ولی کیف 
میکنم بالم سبکه نیستی
انگار کسی نیست سنگینش کنه 
بگو کی حالمو بد نکردی کی
راهمو سد نکردی بگو کی
 آ لعنتی بگو کِی
روزمو شب نکردی 
کی تو جمع منو معذب نکردی
بگو کی ها 
لعنتی بگو بگو کی 
مخو سوراخ میکنه حفاری 
مغزمو ایید و رفت خوا
.مخصوصا اگه یکی پیشت باشه و چیزایی که نباید رو بشنوه :| حالا فکر کن
تو خواب هم داری یه جاهای خیلی خوب سیر می کنی و یه کارای خیلی خوبم می کنی :D دیشب یکی
از بچه ها سر همین تو خواب حرف زدن سوتی داده که سرش به باد داده :| اصلا قبل خواب آدم باید به
هیچی فکر نکنه :| همه رو هم خواب کنه و بعد بخوابه :D واسه اطمینان خاطر هم درو قفل کنه بخوابه :|
که هر کی هم اومد تو خوابش راه فرار نداشته باشه ...می گن تو عالم مستی و خواب هر چی از طرف
بپرسی راستش رو می گه ...نمی دونم تا
سربازا تو کلاسا قلما تو جبهن
خون من سرد پاچیده رو شعرم
میخوام راست بگم فقط واسه یک شب
اندفعه دیگه نمیخوام که بگذره
این شهر پُره خلت روی تنش
مثه رفیقای منه اونم حرفی نمیزنه
زل زده به این پول که ریخته کفش
توی نیمه های شبش
به تو حال میده غمش
افتادم یاد رفیقای رفته
دکتره داده یه چی واسه هفته
روی بیت حمید نمیبره خوابم
خاکی میمونم تا دقیقه‌ی آخر
آ..
من باز به فکرت افتادم
همه میان بالا من به فکر افتادن
آ..
که این حس صبح تا شب
باهامه که بهم داره میگه مفت
متن آهنگ
بگو کِی بگو کی بگو کو کجاست
بگو تو دهنت بگو تقصیر من نی تقصیر توئه
کاری کردی بهت بد پیله کنه انقده میکنی تبلیغ خودتو
یهو پر سگ میشه دورت هی دلم پر سنگ ریزه شده حیف
پاهام انگار زنجیر شله ولی کیف میکنم بالم سبکه نیستی
انگار کسی نیست سنگینش کنه بگو کی حالمو بد نکردی کی
راهمو سد نکردی بگو کی آ لعنتی بگو کِی
روزمو شب نکردی کی تو جمع منو معذب نکردی
بگو کی ها لعنتی بگو بگو کی مخو سوراخ میکنه
حفاری مغزمو ایید و رفت خوابید بعد یه عمر کف خوابی
شدی
پاییز یک
سلام

طبق سنتی مسبوق*، همین اول فصلی کشکولی ارائه می‌دهیم تا که قبول افتد و که در نظر آید
در درایو E لب‌تاپ، یک پوشه دارم از فیلم‌های دانلودی! دیشب هواشناس رو دیدم. قشنگ بود. (ورزش تیر و کمان، شیک است ها)
در این فیلم، مراسم سوگواری در زمان حیات هم جالب انگیز بید.
"... اینجا جاییه که دوستان و اقوام دور هم جمع شدن. درست همانطور که میرن به مراسم سوگواری، فقط با این تفاوت که اون فرد زنده است تا بتونه همه رو ببینه" 

اینم یک خاظره جالب ا
سلام بر دوستان عزیز.
سال نو همگی مبارک. نگاه کردم دیدم اخرین باری که نوشتم مهر ماه پارسال بود.
پسرم الان 9 ماه و خورده ایه و من از شنبه اومدم سر کار. الان چهارمین روزیه که من سر کارم.
باید اعتراف کنم از نظر من سخت ترین کار دنیا بچه داریه. یه شغل 24 ساعته بدون تعطیلی بدون استراحت بدون مزد بدون حتی ذره ای حس سپاسگزاری.
پسر من بچه خیلی شیطونیه. تو هر مرحله ای یه جور منو اذیت میکرد. تو نوزادیش شیر خوردن زیاد و شب بیداریهای خیلی زیاد برام واقعا عذاب آور
مقدمه
زندگی ارزش شنیدن خیلی از صداهارو داره، خیلی از صداهایی که از شنیدنشون خسته نمیشیم، صدای مادر، صدای فرزند، شنیدن صدای عشق، شرشر باران و یا موزیک هایی که مورد علاقتون هستن!
شنیدن همه ی این صداها حق مسلم هر انسانی هست، حتی گاهی وقتی پیش کسی هستین صداشو ضبط کنین و زمانی که ازش دورین با هدفون یا هندزفری پلی کنین و رفع دلتنگی کنین، موزیک هایی که تو هر تایمی می تونن جنبه های مختلفی از زندگیمون رو در بر بگیرن و لحظات خوب و خاطره هامون رو دوباره
سلاااام
این ترم انقدر سرم شلوغ بود که اصلا هوای وب به سرم نزد
چند روز پیشا دم امتحان ویروس یه سر زدم دیدم کلی کامنت اومده شرمنده نمودید
وقت نشد بیام تا الان
اگر از حال من می پرسید که باید بگم إی
نفسی میاد و میره
این ترم تا خرخره خودمو سرگرم کردم
که فکر نکنم به چیزی یا کسی
که وقتی نباشه واسه فکر کردن و تلف شدن
که از آدمای مزخرف دور و برم دور شم تا جای ممکن و با آدمای جدید ارتباط برقرار کنم و تا حدودی هم موفق شدم
ترم موسیقیم هفته پیش تموم شد و الان س
پارت اول «مسئول تدارکات»

حسین 22 ساله از خیلی از بچه های گردان کم سن و سال تر بود. با وجود این اونقدر با جربزه بود که خیلی زود تبدیل به یکی از ارکان اصلی گردان شد.
مسئولیت تدارکات و پشتیبانی گردان رو به حسین سپردند. هم زبر و زرنگ بود، هم به خاطر طول سالهای حضورش تو بسیج تجربه اش زیاد بود.
کار  تدارکات یک گردان رزمی کار سنگینیه اما حسین خیلی دقیق و با برنامه بود. خیلی راحت از پس کار سخت و سنگین تدارکات براومد..
از هفت صبح تا سه بعد از ظهر مشغول بود
پارت اول «مسئول تدارکات»

حسین 22 ساله از خیلی از بچه های گردان کم سن و سال تر بود. با وجود این اونقدر با جربزه بود که خیلی زود تبدیل به یکی از ارکان اصلی گردان شد.
مسئولیت تدارکات و پشتیبانی گردان رو به حسین سپردند. هم زبر و زرنگ بود، هم به خاطر طول سالهای حضورش تو بسیج تجربه اش زیاد بود.
کار  تدارکات یک گردان رزمی کار سنگینیه اما حسین خیلی دقیق و با برنامه بود. خیلی راحت از پس کار سخت و سنگین تدارکات براومد..
از هفت صبح تا سه بعد از ظهر مشغول بود
ساعت از 6 صبح گذشته بود که بیدار شدم. جایم نا راحت بود. بالشت سفت بود و بابتش سردرد گرفته بودم. روز قبلش هم بد خوابیده بودم و گوش راستم درد داشت. پشتش به من و خواب بود. یه ربع بیست دقیقه‌ای را از این طرف به آن طرف شدم. فایده‌ای نداشت. همیشه با خوابیدن در جاهای تنگ مشکل داشتم. توی سفر و کمپ همیشه قیافه‌ام شبیه مُرده‌هاست چون شب‌ها خواب ندارم و مدام بیدار می‌شوم. تخت و تشک نفره که جای خوابیدن دو نفر نیست. حتی کیسه‌خواب یک نفره هم جای خوابیدن یک نف
اینترنت به عنوان یک شبکه جهانی، افراد بسیاری را از نقاط مختلف دنیا با هم ارتباط می دهد. یک بخش از این شبکه جهانی را آدرس آی پی تشکیل داده که به کامپیوتر هر کاربر اختصاص داده شده است. ای پی من را می توان به روشهای گوناگون و خیلی سریع بر روی صفحه کامپیوتر به نمایش گذاشت. ما در این مقاله تلاش داریم که اطلاعاتی را در خصوص آی پی و کاربردهای آن در اختیار شما خوانندگان عزیز و محترم قرار دهیم؛ با ما تا پایان این متن به منظور اطلاعات بیشتر همراه باشید.
م
امروز یعنی دیروز(چون این پست دیروز نوشته شده ولی امروز منتشر شده) روز قابل توجهی بود. همیشه صبح‌ها دو نفر هستند که اولین نفرها سر کلاس حاضر میشن یکی‌شون از بچه‌های یاسوجه که کیک بوکسینگ کاره و چند وقت پیش نائب قهرمانی مسابقات کشوری رو به دست آورد یکی هم منم که دیروز نمرۀ 1 کلاس شدم. نه که اول شدم، منظورم اینه که واقعا یک شدم. قرار بر این بود که 2 ماه پیش امتحان رو سفید بدیم که وسطش با رفیقم تصمیم گرفتیم که یکم مثل ماهی دست و پا بزنیم. قطعا ماهی د
سلام خدمت کاربران عزیز سایت نایاب سیتی امروز با مطلب سورس ربات پیام رسان تلگرام در کنارتون هستیم

مقدمه
ربات های پیامرسان در تلگرام رو حتما دیدید، که بیش تر سایت ها و کانال ها از این ربات ها برای پشتیبانی به صورت ناشناس با کاربر استفاده میکنند، کاربرد این ربات ها این هست که شما میتونید با مدیر در ارتباط باشید (عکس، فیلم، استیکر و… ارسال کنید) در این پست قصد داریم. سورس ربات پیام رسان تلگرام رو براتون قرار بدیم تا شما هم اگر مدیر سایت،کانال
گفته‌ بودن باید 1ونیم جمع شده باشیم دم قرآن بزرگه توی راه‌آهن. نماز رو هول‌هولکی خوندم و خودم رو رسوندم اونجا. مامان هم اومده بود اونجا که ببینیم هم‌ رو دم رفتن! یکی‌ از سال‌بالایی‌های مدرسه‌مون رو دیدم! آه. چه کسل‌کننده:| و بعد که داشتم با طهورا همین‌طور الکی حرف می‌زدم، یکی اومد ازم پرسید چی می‌خونی؟ و وقتی گفتم بیوتکنولوژی یه نفس عمیق کشید و گفت قیافه‌ت آشنا بود برام و رفت! رفتم دنبالش و گفتم خب از کجا می‌شناختین؟ گفت منم بیوتکم دیگ
@مسافر :
سلام
شما یه آیدی بدین تا بهتون پیام بدیم
جواب : بنا به درخواست دوستان این آی دی تلگراممه : @sporal
@خشایار :
سلام.امیدوارم سلامت و پایدار باشید.
ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتید تا شاید ما هم بتونیم از پس مشکل افسردگی بربیایم.
میخواستم
خواهش کنم اگر ممکنه یه مقدار بیشتر از روش تغذیتون برام بگید. منظورم این
هست که از همون موقعی که تصمیم گرفتید خام گیاه خواری کنید تا امروز
تغذیتون به چه شکلی بوده. ممنون میشم اگر این موضو
معتبر ترین نکته درون فصل انتصاب کیف مدرسه، سبک درحیات بودن دم می باشد چین با افزودن وسایل و کتاب ها جبر مضاعف قسم به عالم دانشپایه ناوارد نکند. اگر قسم به نکات گفته شده مداخل بالا توجه کرده باشید مساوی نکته سر پیکار خرید سوگند به حین استعاره شده است. میتونید یک کولهی روزانهی قطع غم هماره بخرید اما اگر خودِ کولهپشتی یک صغیر داشته باشه از مزایای اتصال کولهی کم سال سوگند به کولهی ننه بهرهمند خواهید شد، که علی الاتصال میتونه خارج کولهی ریشه واب
کتاب خاطرات سفیر رو یک سال و نیم پیش از نمایشگاه کتاب خریدم اما به خاطر دلایلی کاملا نـــاموجه!(وجدان بیدار رو دارین؟!) نتونسته بودم بخونمش. تا اینکه بالاخره به خودم اومدم دیدم ای داد بیداااااد ! چقدر از خودمو و کتابام دور شدم ! بنابراین غیرت کردم و تصمیم گرفتم برم سراغش.

خاطرات سفیر - نیلوفر شادمهری - انتشارات سوره مهر
اولین نکته ی جالب در مورد این کتاب وزن خییییییلی سبکشه !کتاب صد و اندی برگه ای( 223صفحه ) اصلا بهش نمیاد اینقدر وزنش کم باشه . ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها